HakkımdaFunda DOĞAN Kimdir?

11.11.1977 yılında doğdum. Başkent Üniversitesi Turizm İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra mesleğimle ilgili görevlerde yer aldım. Daha sonra Uluslararası bir firmanın Eğitim Biriminde yer alarak yurtdışından eğitimler alıp yurt içi ve yurtdışı Kişisel Gelişim, Motivasyon , Stres Yönetimi gibi eğitimler verdim. Etkili ve Güçlü Sunum Teknikleri ( Tom Mccarthy) , Çığlığın Gücü( Ala Elcircevi), Ateş Yürüyüşü (Anthony Robbins) aldığım ve vermekte olduğum bazı eğitimlerdendir. İstanbul’a yerleştiğim dönemde ünlü bir komedyenin Basın Danışmanlığı’nı yaptığım dönemde oğlumuz Dünya’nın dünyaya geliş süreci başladı. Yaşamımdaki en büyük farkındalığı onunla edindim. Hamileliğim süresinde Ayurveda bilgisine çekildim. Ayurveda’nın bir okyanus olduğunu fark ettim ve sonsuz bir yolculuğun içinde yol almakta aynı zamanda geçtiğim yollar ışığında rehberlik etmekteyim.

Kendimi bildiğim ilk andan itibaren tasavvuf öğretilerinin içindeyim. 2012 yılı sonlarında, 1999 yılında tanıştığım Reiki enerjisi, EFT, NLP ve daha pek çok öğretiyi sentezleyerek ’İçimdeki Ayna’ eğitimlerimi vermeye başladım. İndigo Dergisi’ nde uzun seneler yazdım . Şu anda Yuvayayolculuk Dergisi yazarları arasında yer almaktayım. Üniversite yıllarım boyunca tiyatro Oyunculuğu yaptım ve eşli danslar, latin danslar gibi pek çok branşta dans ettim. 7 yıldır profesyonel olarak Halk Oyunları ekibindeyim ve Gençlik Spor Bakanlığı’ na bağlı Halk Oyunları Antrenörüyüm. 2019 yılında ekipten bir arkadaşımla birlikte 15 tane sınıfımızı pek çok okulun anaokul ve ilkokullarını 23 Nisan gösterilerine hazırladım. Birlikte yoga, dans, kahkaha yogası, nefes, ritm ve beden perküsyonunu birleştirdiğimiz dersler verdim. Ruhumuzda bir dönüşüm istiyorsak, bedenimize iyi bakmalıyız. Tek bir yönüyle değil her yönüyle ele almalıyız inancıyla tüm eğitimlerimi ve bireysel danışmanlık ve koçluklarımı bu ilke doğrultusunda vermekteyim.

Sertifikasyon

Reiki Master (2000)

Ra-Sheeba Master (2001)

Pranic Healing Master (2002)

NLP (2002)

Pranayama (Nefes) Eğitimi

Ayurveda (2009 )

Temel Ayurveda

İleri Düzey Ayurveda

Panchakarma

Baş Masajı (Uluslararası Eğitmen Eğitici Sertifikası)

Beden Masajı (Uluslararası Eğitmen Eğitici Sertifikası)

Ayurvedik Beslenme

Çocuk Ayurveda (Uluslararası Eğitmen Eğiticisi Sertifikası)

Kadın Sağlığı ve Ayurveda (Uluslararası Eğitmen Eğiticisi Sertifikası)

Yasal Uyarı

Funda Doğan Akademi tarafından sunulan hizmet, faaliyetler tibbi tavsiye niteliği taşımaz.Tedavi önerisi olarak yorumlanamaz. Doktorunuzun önerilerine alternatif tıbbi bir tedavi, sağlık veya psikoloji hizmeti değildir. Tanı ve tedavinin tıp doktoru tarafından yapılması gerekir. Mutlaka doktora başvurunuz. Sunulan hizmetlerden faydalanarak tavsiye ve bilgileri uygulamak tamamen danışanın kendi özgür seçimidir.